Код: 15271
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR + трошоци
Се изнајмува стна на одлична локација во Центар (во близина на Рамстор). Има површина од 70 м2, на 4ти кат (од вкупно 6) со лифт. Станот има дневна со трпезарија, 2 спални и кујна. Има клима уред, интернет, телевизор, централно греење.

Во нова зграда, станот е целосно опремен со нов мебел и зградата има приватен паркинг простор.

Цена: 350 EUR + месечни трошоци
Цена: 400 EUR + месечни трошоци и користење на гаражата

Детали
70 m2
4
3
2
Централно
Југ
2005
Поволности
Лифт
Мебел
Галерија

Слични

Centre
07.12.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 73 m2
Соби: 3
Centre
25.01.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 64 m2
Соби: 3
Centre
01.03.2016
Изнајмува
Продавница
Големина: 122 m2
Соби: 2
Centre
07.02.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.