Код: 24987
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
500 евра
Агенција Асторија нуди куќа за издавање во Центар, 130 м2 и двор 60м2. Куќата располага е со еден спрат и поткровје, со 5 соби, кујна опремена и купатило. Соодветна е за канцеларија, греење има сопствено. Има можност за две паркинг места.
цена: 500 евра + сметки

контакт: 071-236-797
Детали
190 m2
60 m2
1
5
5
1
Сопствено
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
31.01.2011
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 90 m2
Соби: 5
Centre
15.08.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 68 m2
Соби: 3
Centre
09.05.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
29.09.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.