Код: 15410
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
320 EUR + трошоци
Целосно наместен и удоебн стан за изнајмување, 60 м2, на 4ти кат, од вкупно 6 во зградата, на пријатна локација во Дебар Маало. Станот има централно греење и дневна соба со трепзарија и кујна, една спална, едно купатило и балкон.

Контакт телефон:
071/271-271
Детали
60 m2
4
2
1
Централно
2005
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Debar maalo
18.03.2024
Продава
Продавница
Големина: 128 m2
Соби: 2
Debar maalo
08.11.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Debar maalo
28.05.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.