Код: 22164
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Дебар маало, во нова зграда од 2012, на втор кат со лифт. Станот има површина од 41 м2, и нуди 1 спална, 1 купатило, дневна соба, мала трпезарија и нова и целосно опремена кујна. Опремен со нов модерен мебел, телевизор, клима уред.
Детали
41 m2
1 m2
2
2
1
Друго
2012
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Дебар Маало
18.08.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 64 m2
Соби: 3
Дебар Маало
01.06.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 70 m2
Соби: 1
Debar maalo
18.05.2021
Продава
Продавница
Големина: 49 m2
Соби: 2
Дебар Маало
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.