Код: 16958
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Скопје, во нова зграда, во населба Дебар Маало (во близина на Градски Парк), на 2 кат (од вкупно 3), 1 спална, 1 купатило, 2 балкона.
Станот е целосно опремен со нов мебел, клима уред, кабелска телевизија, интернет, сопствено греење.
Паркинг простор - 1 гаража.Детали
65 m2
Да
2
2
1
Сопствено
2005
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
18.11.2022
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 110 m2
Соби: 4
Debar maalo
10.02.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Debar maalo
18.08.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 64 m2
Соби: 3
Debar maalo
18.01.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 85 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.