Код: 17092
Локација: Taftalidze 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
1200 EUR + трошоци
Се изнајмува куќа во Тафталиџе 2, изградена 2006, со површина од 180 м2 на 2 ката, со 4 спални, 2 купатила (џакузи / стаклен кров), опремен со модерен мебел, целосно опремена кујна, со сопствено греење (струја / мазут), клима уреди, кабелска телевизија, интернет, аларм и систем за видео надзор. Со поглед кон планината Водно. Паркинг простор: 1 затворена гаража + 1 надворешно место, мала уредена градина пред куќата.
Детали
180 m2
1+2
5
4
Сопствено
Југ
2006
Поволности
Телефон
Мебел
Галерија

Слични

Taftalidze 2
21.07.2020
Продава
Куќа
Големина: 257 m2
Соби: 5
Taftalidze 2
26.05.2022
Продава
Стан
Големина: 129 m2
Соби: 5
Taftalidze 2
05.12.2023
Продава
Стан
Големина: 42 m2
Соби: 3
Taftalidze 2
06.07.2021
Продава
Стан
Големина: 88 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.