Код: 17339
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Скопје, во населба Центар, 56 м2, на 4ти кат (од вкупно 4) со 1 спална, 1 купатило, 3 балкона. Станот е целосно опремен со нов модерен мебел, централно греење, клима уред, кабелска телевизија, интернет.
Детали
56 m2
4
2
1
Централно
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
20.01.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
13.05.2013
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 28 m2
Соби: 1
Centre
19.12.2022
Продава
Стан
Големина: 52 m2
Соби: 2
Centre
11.01.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.