Код: 17857
Локација: Przhino
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1200 EUR + трошоци
Се изнајмува нов луксузен стан во Пржино, во нова зграда, 200 м2, на втор кат (од вкупно 3). Станот има голема дневна соба од 70 м2 со софа и трпезарија, 3 спални со балкони (главната спална е 40 м2 со џакузи), 1 голем балкон од 30 м2, целосно опремена кујна, 2 купатила + 1 гостински тоалет, помошна соба. Има клима уред, интернет, телевизор, сопствено греење.
Станот е целосно опремен со нов и модерен мебел.
Паркинг место во гаража.

Цена: 1200 EUR + месечни трошоци со мебел
Цена: 1000 EUR + месечни трошоци безмебел

Контакт телефон:
+38971/236-797
Детали
200 m2
30 m2
2
5
3
Централно
Поволности
Интернет
Клима
Гаража
Мебел
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Przhino
19.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 3
Przhino
19.07.2022
Продава
Куќа
Големина: 217 m2
Соби: 4
Przhino
28.04.2010
Продава
Куќа
Големина: 600 m2
Przhino
14.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.