Код: 18082
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Спрат од куќа
650 EUR + трошоци
Се изнајмува спрат од куќа во Скопје, населба Центар, 115 м2 на прв кат (вкупно 3). Има 3 спални, 1 купатило + 1 гостински тоалет, целосно наместен со нов мебел, клима уреди, интернет, кабелска телевизија, сопствено греење, 2 балкона.
Детали
115 m2
19 m2
1
4
3
Сопствено
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 73 m2
Соби: 3
Centre
04.06.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Centre
14.09.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
20.06.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.