Код: 18107
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
280 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Скопје, во нова зграда, во населба Дебар Маало (помеѓу Tim's Hotel и кафе бар Карпош), 35 м2 на прв кат (од вкупно 4) со лифт, 1 спална, 1 купатило, 1 балкон.
Станот е целосно опремен со нов мебел, сопствено греење на струја, клима уред, кабелска телевизија, интернет.
Има паркинг простор пред зградата за едно возило.
Станот не е претходно изнајмуван.
Детали
35 m2
1
2
1
Сопствено
2014
Поволности
Лифт
Интернет
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
30.11.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Debar maalo
01.12.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 67 m2
Соби: 3
Debar maalo
24.02.2022
Продава
Стан
Големина: 93 m2
Соби: 4
Debar maalo
03.11.2023
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 534 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.