Код: 19061
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Скопје, населба Црниче со 96 м2 на трети спрат со две спални, едно купатило, голема дневна соба и балкон. Станот е целосно опремен со нов модерен мебел, приватно греење, клима уред, кабелска телевизија, интернет и гаража.
Детали
96 m2
Да
3
3
2
1
Друго
2007
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Crniche
05.05.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 220 m2
Соби: 5
Crniche
04.04.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Crniche
08.11.2013
Изнајмува
Куќа
Големина: 240 m2
Соби: 6
Crniche
10.08.2023
Продава
Стан
Големина: 109 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.