Код: 25675
Локација: Crniche
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
1750 евра
Се продаваат 2 стана новоградба во населба Црниче. Становите се со квадратура од 109м2 на 1кат и 130м2 на две нивоа на 2ри од вкупно 3 ката.
Становите се состојат од дневна,трпезарија,кујна ,3 спални ,две бањи како и балкон има и гаражно место кое се доплаќа.

Детали
109 m2
6 m2
1
4
3
2
Сопствено
2023
Поволности
Гаража
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Crniche
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 96 m2
Соби: 3
Crniche
09.09.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 130 m2
Соби: 3
Crniche
24.03.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Crniche
18.02.2011
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 70 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.