Код: 19074
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
800 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Скопје, населба Водно со 95 м2 на втори спрат (вкупно 5) со лифт, две спални, едно купатило + гостински тоалет, дневна, кујна, трпезарија и балкон. Станот е целосно опремен со нов модерен мебел, сопствено греење, клима уреди, кабелска телевизија, интернет и паркинг.
Детали
95 m2
Да
2
3
2
2
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Vodno
30.06.2021
Продава
Стан
Големина: 107 m2
Соби: 4
Vodno
12.05.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Vodno
17.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 3
Vodno
03.11.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.