Код: 19387
Локација: Taftalidze 1
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
250 EUR + трошоци
Детали
3
3
2
Централно
Поволности
Лифт
Клима
Телевизор
Мебел

Слични

Taftalidze 1
18.04.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Taftalidze 1
10.05.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 2
Taftalidze 1
01.02.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Taftalidze 1
24.10.2018
Продава
Стан
Големина: 133 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.