Код: 19474
Локација: Bardovci
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
1600 EUR + трошоци
Се изнајмува куќа во Скопје, населба Бардовци со 190 м2 (приземје + први спрат) и 800 м2 градина. Куќата има три спални, две купатила, четири балкона, остава, приватно греење, клима, гаража и интернет. Целосно е опремена со нов мебел.
Детали
190 m2
800 m2
Да
0+1
4
3
2
Сопствено
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Bardovci
01.11.2024
Продава
Куќа
Големина: 451 m2
Соби: 7
Bardovci
15.03.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 7
Bardovci
29.12.2015
Изнајмува
Куќа
Големина: 280 m2
Соби: 5
Bardovci
24.03.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 350 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.