Код: 23108
Локација: Bardovci
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Куќа
980000 EUR
Луксузна куќа за продажба во Бардовци со површина од 450 м2 и 2000 м2 двор со базен и објект со скара и фурна.Куќата има 4 спални соби секоја со сопствено купатило и една работна соба , голема кујна и пространа дневна со камин , гардаробер, сауна и вкупно 7 тоалети.

Контакт телефон:
071/244-331
Детали
450 m2
2000 m2
6
5
4
Друго
Поволности
Клима
Гаража
Мебел
Базен
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Bardovci
05.06.2023
Изнајмува
Куќа
Големина: 400 m2
Соби: 7
Bardovci
15.03.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 6
Bardovci
04.02.2010
Изнајмува
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 5
Bardovci
17.09.2018
Изнајмува
Куќа
Големина: 330 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.