Код: 22638
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Центар, во нова зграда од 2012, на 5ти кат, со лифт. Станот има 65 м2, и нуди 2 спални, 1 купатило, дневна соба, мала трпезарија и нова и целосно опремена кујна. Станот е наместен со нов модерен мебел, телевизор, клима уред, сопствено греење на струја.
Детали
65 m2
5
3
2
Сопствено
2013
Поволности
Лифт
Клима
Мебел
Галерија

Слични

Centre
01.09.2020
Изнајмува
Продавница
Големина: 32 m2
Соби: 2
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
06.04.2024
Продава
Стан
Големина: 148 m2
Соби: 3
Centre
02.03.2016
Изнајмува
Стан
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.