Код: 22835
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Дебар Маало со површина од 64 м2. Има две спални, целосно опремен со нов мебел. Станот има сопствено греење, клима уред, интернет.
Детали
64 m2
Да
2
3
2
Сопствено
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
29.10.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 2
Debar maalo
15.10.2020
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 95 m2
Соби: 3
Debar maalo
21.12.2021
Продава
Стан
Големина: 127 m2
Соби: 3
Debar maalo
12.11.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.