Код: 25254
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
300 eur
Шифра 25254
Агенција Асторија изнајмува стан 40м2 во Дебар маало кој е прилагоден и подготвен за канцелариско работење, во понова зграда со лифт, на 4ти кат.
Контакт: 071/271-271
Детали
40 m2
4
1
1
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Debar maalo
11.01.2021
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 125 m2
Соби: 3
Debar maalo
11.08.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 77 m2
Соби: 3
Debar maalo
10.05.2023
Изнајмува
Продавница
Големина: 32 m2
Соби: 2
Debar maalo
18.05.2021
Продава
Продавница
Големина: 49 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.