Код: 22883
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 eur
шифра - 22883

Изнајмуваме празен стан позади Буњаковец, во нова градба на 4 кат ( од вкупно 5), со површина од 53 м2, со една спална, со сопствено греење.
Станот е со опремена кујна и бања.
цена - 300 евра

контакт - 071/236-797
Детали
53 m2
2
1
Сопствено
Поволности
Лифт
Клима
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
15.03.2009
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 130 m2
Соби: 4
Centre
26.08.2022
Продава
Продавница
Големина: 60 m2
Centre
22.04.2013
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 75 m2
Соби: 3
Centre
15.09.2023
Продава
Продавница
Големина: 150 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.