Код: 23227
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
Се издава луксузен стан во Центар со површина од 151 м2, целосно наместен со луксузен мебел. Има три спални, две библиотеки, голема дневна со кујна, балкон, три купатила, сопствено греење и гаража.
Детали
151 m2
3
3
Сопствено
Поволности
Лифт
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Centre
24.09.2018
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 21 m2
Centre
18.04.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 143 m2
Соби: 4
Centre
29.04.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
18.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.