Код: 23079
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR
Се изнајмува прекрасен стан во Центар во близина на Холандска амбасада, во нова зграда со површина од 60 м2. Станот е на втор кат со лифт и сопствено греење, со една спална, целосно опремена кујна, дневна, трпезарија.
Детали
60 m2
2
2
1
Сопствено
Поволности
Лифт
Мебел
Галерија

Слични

Centre
09.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 91 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
03.03.2021
Продава
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 2
Centre
30.09.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 67 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.