Код: 25372
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
sold
169000 евра
Се продава стан во Градски зид ( во редот кај Леснина спроти Собране)
Станот е со вкупна квадратура од 110м2 (92м2 стамбен +18м2 балкони и помошни простории)
Станот е реновиран и истиот се продава со мебел. Има можност да се купи и како инвестиција за изнајмување со веднаш склучен договор на 1 година)
Станот се состои од влезен ходник ,дневна, трпезарија, кујна. две спални ,две бањии две тераси и логија. Ориентација Југ - исток.
Тел:071/244-331
Детали
110 m2
18 m2
6
3
2
2
југ- исток
Поволности
Лифт
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Centre
02.09.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 48 m2
Соби: 3
Centre
11.01.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 5
Centre
27.01.2022
Продава
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Centre
15.12.2022
Продава
Продавница
Големина: 23 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.