Код: 25891
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
240000 eur
шифра: 25891

Се продава 148м2 трособен стан со голема тераса кај Универзална сала во Центар.
Располага со две спални соби, две купатила, пространа дневна соба, трпезарија и кујна кои се дел од терасата.
Терасата е во прекрасен застаклен дел со под од пророден травертин, опкружен со зеленило.
Во станот се вградени високо квалитетни матерјали:
-паркет од златен храст, купатила со италијански плочки и санитарија Roca. Се продава со вградени плакари и комплетно опремена кујна од полно дрво.
Станот е во зграда од 2006 година, на високо приземје.

вклучено:
-3 клима уреди
-заштитна мрежа на сите врати и прозори
-паркет широк (златен храст)
во кујна и трпезарија травертин плочки
-трпезариска маса
Во купатилата:
-Roca санитарија, Maraci плочки и италјанкса галантерија.
-15 крила плакари (SDI)
-кујна од полно дрво (италијанска)
-централно парно греење
*под плочата на целиот стан стиропор за звучна и топлотна изолација
Детали
148 m2
60 m2
0
3
2
2
Сопствено
2006
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
10.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 47 m2
Соби: 2
Centre
09.08.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 63 m2
Соби: 3
Centre
20.09.2022
Изнајмува
Продавница
Големина: 72 m2
Соби: 1
Centre
17.11.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 77 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.