Код: 23311
Локација: Bunjakovec
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR
На идеална локација во мирна улица, а сепак во срцето на урбаниот живот (Во областа Буњаковец, каде многу странски земји имаат свои амбасади), во близина на најдобрите кафани и ресторани. Сите важни места во градот се на 5 до 10 минути одење пеш и има паркинг простор обезбеден за станарите. Станот е целосно реновиран со најдобрите прозорци на пазарот, со тројно стакло (за сите сезони). Има голем телевизор во дневната соба и мал во спалната, оптички интернет, со вклучен аларм и најдоброто комбинирано греење, централно и сопствено на струја.
Детали
100 m2
3
2
Друго
Галерија

Слични

Bunjakovec
21.03.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 96 m2
Соби: 3
Bunjakovec
16.09.2014
Изнајмува
Продавница
Буњаковец
14.12.2021
Продава
Продавница
Големина: 35 m2
Соби: 2
Bunjakovec
21.09.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 250 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.