Код: 25267
Локација: Bunjakovec
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 eur
Агенција Асторија изнајмува стан од 94 м2 во Порта Буњаковец. Станот располага со една дневна соба, трпезарија, кујна отворен концепт, две спални соби, две купатила (едно со када, едно со туш кабина). Станот е целосно наместен.

Контакт: 071/236-797
Детали
94 m2
5
3
2
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Bunjakovec
22.04.2024
Продава
Стан
Големина: 53 m2
Соби: 3
Bunjakovec
14.12.2021
Продава
Продавница
Големина: 35 m2
Соби: 2
Bunjakovec
26.05.2023
Изнајмува
Стан
Големи��а: 75 m2
Соби: 2
Буњаковец
23.08.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.