Код: 23437
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
2200 EUR
Оваа куќа е повеке од само објект. Таа е семеен рај каде се создаваат сеќавања и каде пријателите се добредојдени. Се наоѓа на планината Водно, далеку од градската гужва, на мирна и прекрасна локација, а сепак блиску до градот. Ова се три одвоени куќи со сопствени влезови, секоја со приватен паркинг во гаража. Секоја куќа е со површина од 320 м2, голема дневна, кујна, 4ри спални од кои три детски, секое со сопствено купатило, а главната спална има сопствено купатило и соба гардеробер.
Детали
320 m2
Да
5
4
Друго
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Водно
26.01.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 192 m2
Соби: 4
Водно
26.04.2023
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 103 m2
Соби: 4
Водно
08.06.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Соби: 4
Водно
17.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 228 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.