Код: 23662
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR
Се издава луксузен стан на Водно со една спална, 40 м2 + 10 м2 балкон, со прекрасен и отворен поглед, на втор кат во нова зграда. Комплетно наместен и опремен.
Детали
40 m2
10 m2
2
2
1
Сопствено
Поволности
Гаража
Галерија

Слични

Vodno
07.11.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 64 m2
Соби: 3
Vodno
26.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 220 m2
Соби: 4
Vodno
20.06.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 107 m2
Соби: 4
Vodno
07.10.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.