Код: 25182
Локација: Vodno
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
280000 EUR + 3%
Агенција Асторија продава петособен стан на граница Водно/Пржино,под Турска резиденција,со површина од 229м2. Станот е дуплекс,располага со 4 спални соби ( две на првиот кат,две на вториот кат) пространа дневна соба со кујна и тераса и три купатила. Станот е на 3ти кат,последен,без лифт во понова зграда.

Контакт тел.
071/271-271
071/333-336
Детали
229 m2
не
Да
Мансарда
5
4
3
Сопствено
Поволности
Интернет
Мебел

Слични

Vodno
21.07.2020
Продава
Стан
Големина: 74 m2
Соби: 3
Vodno
03.08.2021
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 70 m2
Соби: 2
Vodno
07.11.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 64 m2
Соби: 3
Vodno
27.02.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.