Код: 24304
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
10 EUR плус персонален+трошоци
Шифра 24304
Издаваме деловен простор на одлична локација во Центар спроти Корнер. Располага со три канцеларии во карабина. Може да се отвори и целиот простор, да се прилагоди по желба на клиентот. Греење и ладење на фенкојлери. Деловниот е на 4ти кат . Цена 10 евра/м2. Може да се погледне во секое време.

Контакт тел. 071/333-336

Детали
135 m2
6
5
5
Сопствено
2015
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Гаража
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
15.08.2018
Продава
Канцеларија
Големина: 1380 m2
Centre
24.08.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 77 m2
Соби: 3
Centre
13.08.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 105 m2
Соби: 3
Centre
18.03.2024
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 825 m2
Соби: 10
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.