Код: 24399
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 EUR + трошоци
Се изнајмува луксузно наместен стан на Водно спроти Турска амбасада со површина од 105 метри квадратни.
Располага со три спални, две купатила, пространа дневна соба со кујна и балкон со поглед на град Скопје.
Станот се наоѓа на втор спрат, со сопствено греење.

Контакт телефон:
071/333-336
Детали
105 m2
Да
2
4
3
Сопствено
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Vodno
18.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 210 m2
Соби: 5
Vodno
07.06.2022
Продава
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Vodno
07.10.2021
Изнајмува
Куќа
Големина: 260 m2
Соби: 5
Водно
07.05.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.