Код: 24609
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
500 Евра
Шифра 24609
Агенција Асторија изнајмува убав деловен простор за канцелариско работење на бул. Илинден во непосредна близина на градски парк. Просторот е светол и опремен со канцелариски мебел. Има 90м2, една поголема конференциска канцеларија, 2 помали канцеларии, кујна и 2 балкона. Има лифт а греењето е со клима уреди. Цена 500 евра/месечно.
Контакт 071/236-797

Code 24609
Very nice office space for rent on Ilindenska street, near city park. Bright and airy, the offices are equipped with office furniture. The premises are 90m2, one open conference room, 2 additional offices, kitchen and 2 balconies. There is an elevator and the heating is electric on a/c inverters. Price 500 euros/month.
Contact 071/ 236-797
Детали
90 m2
3
3
2
2
Друго
Поволности
Лифт
Клима
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Debar maalo
10.06.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 88 m2
Соби: 3
Debar maalo
23.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Debar maalo
13.09.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 61 m2
Соби: 3
Debar maalo
29.11.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 140 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.