Код: 24711
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
1350 Евра
Шифра 24711
Се продаваат два стана на приземје во понова зграда на улица Петар Поп Арсов, веднаш позади Универзална сала. Становите се со површина од 45м2 и 35м2. Секој од становите има дневна соба со кујна, 1 спална соба и 1 купатло. Двата стана во позадина на зградата имаат излез на голема поплочена тераса од околу 90м2, која не е на имотен лист, но се користи од сопственикот.
Цена за продажба: 1350 евра/м2.
Контакт 071/271-271
Детали
45 m2
90 m2
приземје
4
3
2
Централно
Поволности
Лифт
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
23.06.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 1
Centre
14.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 68 m2
Соби: 3
Centre
16.09.2015
Продава
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
17.10.2016
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 260 m2
Соби: 10
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.