Код: 24721
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Спрат од куќа
650 Евра
Шифра 24721
Се изнајмува убав спрат од куќа на високо приземје, на тивка локација во Козле, со сопствено дворно место и гаража. Станот е со површина од 120м2 и се состои од дневен салон со камин и излез на тераса во убав двор, посебна кујна, 3 спални соби, 1 купатило и 1 вц. Цена 650 евра/месечно. Контакт 071/271-271

Code 24721
Very nice house apartment for rent, on higher ground floor, on quiet location in Kozle, with private backyard and garage. The apartment has 120m2 living area and it has a living room with fireplace and terrace with access to a private backyard, separate kitchen, 3 bedroom, 1 bathroom and 1 guest toilet. Price 650 euros/month. Contact 071/271-271

Детали
120 m2
800 m2
високо приземје
4
3
2
Сопствено
Поволности
Клима
Гаража
Мебел
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Kozle
10.08.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 71 m2
Соби: 3
Kozle
12.01.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Козле
28.04.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Kozle
08.05.2023
Продава
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.