Код: 24734
Локација: Kisela Voda
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
700 EUR
Прекрасен стан за издавање во Flat Iron - Кисела Вода.Станот е Пентхаус со вкупна површина од 90 м2 и тераса од 30 м2 со прекрасен отворен поглед.Станот располага со 2 спални соби, 2 тоалети, комплетно е опремен со мебел.Има 2 паркинг места во гаража.Цена 700 евра
Детали
90 m2
3
2
2
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Kisela Voda
07.07.2023
Продава
Стан
Големина: 110 m2
Соби: 5
Kisela Voda
02.03.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 2
Kisela Voda
20.11.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 106 m2
Соби: 4
Kisela Voda
16.02.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.