Код: 24851
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
sold
80000 Евра
Шифра 24851
Се продава убав стан во Дебар Маало, во близина на Вардар мебел, во мала зграда со лифт, на 1-ви кат од 5 ката.. Зградата е од 2000-та година на градба и приклјучена на централно греење на БЕГ. Станот по имотен лист има 61м2 нето станбена површина, плус 6м2 лоѓии и балкони. Истиот се состои од дневна соба со кујна, 2 спални соби, 1 купатило, 1 тоалет и 1 тераса.
Цена 80000 евра плус данок на пренос.
Контакт 071/271-271
Детали
67 m2
1
3
2
2
Централно
Поволности
Лифт
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Дебар Маало
29.10.2021
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 94 m2
Соби: 4
Debar maalo
23.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Debar maalo
26.10.2022
Продава
Деловен објект
Големина: 40 m2
Соби: 2
Дебар Маало
12.11.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.