Код: 24899
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
200 Евра
Шифра 24899
Се издава стан со квадратура од 39м2 во Козле, во близина на Реплек. Станот е на приземје, комплетно е наместен и се состои од дневма соба со кујна, посебна спална соба и купатило. Греењето е на струја. Цена 200 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24899
Very nice apartment for rent with 39m2 in Kozle, near Replek. The apartment is on the ground floor, it is completely furnished and it has a living room with kitchen, separate bedroom and bathroom. Heating is on electricity. Price 200 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
39 m2
приземје
2
1
1
Сопствено
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Козле
16.09.2020
Изнајмува
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 6
Козле
08.10.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Козле
25.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Kozle
16.09.2020
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 120 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.