Код: 25836
Локација: Kapishtec
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Куќа
298000 eur
Се продава кат и сутерен од куќа на атрактивна локација во Капиштец во близина на црквата св.Јован.
Со дворно место пред и позади самата куќа.
Има две нивоа, односно сутерен со природна вентилација и светлина кој има кујна,бања и една спална.
Првиот кат е комплетно реновиран и има огромен дневен престој, две спални соби, кујна, бања и еден мал тоалет.
Сопствено греење на струја.

Има простор за разговор околу цената.
Детали
152 m2
6
3
Сопствено
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Kapishtec
16.12.2022
Продава
Стан
Големина: 108 m2
Соби: 4
Kapishtec
31.08.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 88 m2
Соби: 4
Kapishtec
29.06.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 3
Kapishtec
25.08.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 78 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.