Код: 24979
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
600 евра
Агенција Асторија нуди екстра луксузен стан за изнајмување во Центар, ул.Владимир Полежиновски. Станот е модерен, целосно опремен и осигуран со сигурносен аларм. Располага со две големи спални соби, дневна соба со кујна, големо купатило, една голема тераса 9м2 и една мала тераса 2м2 , две приватни гаражи: 17 м2 и 18м2. Опремен е со нови елементи и нов мебел во Италијански стил. Станот има сопствено греење и ладење. Зградата има лифт и се влегува со сигурносна картица.
цена: 600 евра + трошоци

контакт: 071-236-797
Детали
85 m2
Да
4
3
2
1
Сопствено
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
25.08.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 104 m2
Соби: 4
Centre
06.10.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 107 m2
Соби: 4
Centre
19.12.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 51 m2
Соби: 2
Centre
19.10.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 140 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.