Код: 25017
Локација: Pintija
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Магацин
Шифра 25017

Агенција Асторија издава магацински простор од 1160м2 во Пинтија. Магацинот е на приземје,со идеално рамен под,со неколку канцеларии и санитарен јазол. Висината на магацинот е 7м. Погоден е и за фабрики,на кои им треба поголема енергетска моќност,бидејќи располагаат со сопствена трафостаница од 11 Мегавати. Цена 2,5 евра/м2 + 18% ДДВ.
.
Детали
1160 m2
да
Да
приземје
1
Сопствено
Поволности
Интернет
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com

Слични

Pintija
05.10.2021
Продава
Куќа
Големина: 250 m2
Соби: 8
Pintija
25.09.2020
Изнајмува
Индустриски објект
Големина: 2000 m2
Соби: 20
Pintija
20.06.2018
Продава
Магацин
Големина: 425 m2
Pintija
23.08.2018
Продава
Индустриски објект
Големина: 13000 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.