Код: 25070
Локација: Vlae
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
sold
2800 Евра
Шифра 25070
Прекрасна единечна смарт куќа за изнајмување во Влае. Куќата има 320м2 бруто развиена површина и се наоѓа на прекрасно уреден двор од 350м2 со надворешен базен. Истата е на три нивоа од кои на приземјето има раскошен дневен салон со камин, трпезариски дел и кујна, со излез во дворот со базенот, една работна соба и едно купатило. На спратот има една родителска спална соба со сопствено купатило, 2 дестски спални соби поврзани со 1 купатило и една утилити соба. Во сутеренот има винарска соба, теретана, купатило со сауна и дневна соба за забава со голем телевизор. Во куќата има подно греење на струја, клими на секој кат и соларни панели за константно топла вода. Комплетно и модерно наместена со современ мебел и бела техника. Гаража за 1 возило, плус едно паркинг место во дворот.
Контакт 071/271-271

Code 25070
Wonderful single family, smart house for rent in Vlae. The house has 320m2 gross living space and it is located on a beautifully landscaped yard of 350m2 with outdoor pool. It is on three levels, of which on the ground floor there is a great living room with fireplace, dining area and kitchen, with access to the courtyard by the pool, one study and one bathroom. Upstairs there is one master bedroom with private bathroom, 2 children's bedrooms connected to 1 bathroom and one utility room. The basement area has a wine room, a gym, a bathroom with a sauna and an entertainment room with a large screen TV . The house has a floor heating on electricity, air conditioning on each floor and solar panels for constant hot water. Completely and modernly furnished with modern furniture and appliances. Garage for 1 vehicle, plus one parking space inside the yard.
Contact 071/271-271
Детали
320 m2
350 m2
2
5
4
4
Сопствено
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Влае
18.05.2018
Изнајмува
Стан
Vlae
23.07.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 160 m2
Соби: 5
Влае
26.10.2023
Продава
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Vlae
14.08.2023
Продава
Стан
Големина: 69 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.