Код: 25108
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 EUR
Шифра 25108
Агенција Асторија издава стан во Центар до Хотел Дувет,со површина од 52м2. Располага со една спална соба, дневна соба со кујна и тераса,едно купатило. Станот е на 3ти кат,со лифт во нова зграда и централно греење. Цена 300 евра + месечни трошоци.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
52 m2
не
Да
3
2
1
1
Централно
север
2015
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
26.06.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
24.06.2024
Продава
Деловен објект
Големина: 999 m2
Соби: 3
Centre
27.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 4
Centre
30.01.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 34 m2
Соби: 1
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.