Код: 25111
Локација: Zlokukjani
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Куќа
850000 EUR + 3%
Шифра 25111
Агенција Асторија продава преубава куќа во нас.Злокуќани со површина на куќа од 378м2 и дворно место од 3.000м2. Куќата е на две нивоа,приземје и сутеренски дел. На приземјето располага со пространа дневна соба со трпезарија, одвоена кујна и гостински тоалет. Две детски соби и едно куаптило и една мастер соба со сопствено купатило. Во сутеренот имаме 3 остави, едно купатило со сауна,техничка соба, и голема соба која може да биде летна кујна .дневна соба или теретана. Прекрасно хортикултурно уреден двор,со место за паркинг пред куќа и во гаража.

Контакт тел.
071/271-271
071/333-336
Детали
378 m2
3000 m2
Да
приземје
6
3
4
Сопствено
Поволности
Подрум
Интернет
Гаража
Галерија

Слични

Zlokukjani
07.08.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 150 m2
Соби: 3
Zlokukjani
23.04.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Zlokukjani
20.12.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 85 m2
Соби: 3
Zlokukjani
13.08.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.