Код: 25150
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
sold
370 Евра
Шифра 25150
Се изнајмува одичен комплетно наместен стан со понов мебел, во Центар-Дебар маало, во понова зграда кај хотел Дувет. Станот е на 3 ти кат, во зграда со лифт и централно градско парно греење. Истиот има 55м2 и се состои од дневна соба со балкон, кујна, една спална соба и едно купатило.
Цена 370 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 25150
Excellent completely furnished apartment for rent in Centar-Debar Maalo area, in a newer building near hotel Duvet. Thе apartment is on the 3rd floor, in a building with an elevator and central city heating. It has 55m2 of living space, living room with kitchen and balcony, one bedroom and one bathroom.
Price 370 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
55 m2
3/7
2
1
1
Централно
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
11.08.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 84 m2
Соби: 3
Centre
02.01.2010
Продава
Стан
Големина: 74 m2
Соби: 3
Centre
19.07.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 157 m2
Соби: 5
Centre
28.11.2023
Продава
Стан
Големина: 114 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.