Код: 25188
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 еур
Шифра 25188
Се изнајмува комплетно наместен стан од 60м2, во центар, кај драгстор Бети и Холандска Амбасада. Станот се наоѓа на 5ти кат во зграда со лифт. Се состои од дневна соба, кујна, посебна спална соба, остава, балкон и едно купатило. Греењето е на струја, со клима инвертори.
Цена 350 евра/месечно
Контакт 071/271-271

Code 25188
Fully furnished apartment for rent, with area of 60m2, in center area, near dragstor Betty and the Dutch Embassy. The apartment is located on the 5th floor/5 floors, in a building with an elevator. It consists of a living room, kitchen, separate bedroom, storage room, balcony and one bathroom. Heating is electric, with air conditioning inverters.
Price 350 euros / month
Contact 071 / 271-271
Детали
60 m2
5/5
2
1
1
Сопствено
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
10.09.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 53 m2
Соби: 2
Centre
10.07.2020
Изнајмува
Канц��ларија
Големина: 1650 m2
Соби: 10
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 120 m2
Соби: 2
Centre
11.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.