Код: 25258
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Канцеларија
29000 eur
Агенција Асторија продава деловен простор од 20 м2 на одлична локација во Порта Буњаковец. Просторот моментално се користи како галерија, но може да се користи и како простор за кацелариско работење.

Контакт: 071/236-797
Детали
20 m2
1
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
01.04.2019
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 814 m2
Centre
28.06.2024
Продава
Стан
Големина: 32 m2
Соби: 1
Centre
17.08.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 270 m2
Соби: 5
Centre
04.10.2021
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 40 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.