Код: 25279
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 eur
Агенција Асторија изнајмува деловна канцеларија во Луна Бизнис Центар. Канцеларијата е составена од две работни простории, целосно опремена кујна, купатило и тераса. Во канцеларијата се поставени два клима уреди.

Контакт: 071/236-797

Детали
37 m2
3
2
1
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
29.09.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 2
Centre
27.09.2023
Изнајмува
Куќа
Големина: 172 m2
Centre
10.10.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 88 m2
Соби: 3
Centre
18.10.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.