Код: 25298
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
66000 eur
Агенција Асторија изнајмува стан од 40м2 кај Силбо, на 4ти кат, во зграда со лифт. Станот располага со двенва соба, кујна, спална соба и купатило. Станот е приклучен на градско парно греење.

Контакт: 071/236-797
Детали
40 m2
4
2
1
1
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
14.01.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
21.04.2021
Продава
Стан
Големина: 152 m2
Соби: 5
Centre
05.09.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 2
Centre
26.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 96 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.