Код: 25370
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 eur
Агенција Асторија изнајмува целосно опремен стан од 85м2 на Партизанска кај СЈО. Станот е приклучен на градско парно и клими инвертори.

Контакт: 071/236-797
Детали
85 m2
5
3
2
1
Централно
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
22.11.2022
Продава
Продавница
Големина: 177 m2
Centre
10.12.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
09.01.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 83 m2
Соби: 3
Centre
21.05.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.