Код: 25376
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 еур
Шифра 25376
Се издава канцелариски простор со употребна дозвола од 48м2, во Центар, кај Рекорд. Станот е на 1ви кат и се состои од 3 канцеларии, мини чајна кујна и еден тоалет. Има инвертер клими во сите канцеларии. Цена 350 евра/месечно.
Контакт 071/271-271
Детали
48 m2
1/5
3
3
1
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
21.04.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
30.07.2020
Продава
Стан
Големина: 95 m2
Соби: 3
Centre
18.03.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 81 m2
Соби: 3
Centre
04.10.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 76 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.